Gabinet ginekologiczny Gdańsk


  Kontakt : tel. 793 661 017 , 602 384 102

Zasady funkcjonowania gabinetu w czasie epidemii Koronawirusa

UWAGA! Procedury przyjmowania pacjentów w okresie zagrożenia epidemiologicznego wirusem SARS-CoV-2. Zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych jako preferowanej formy korzystania z porad specjalistycznych (Koszt konsultacji telefonicznej – 50 zł. Koszt uzyskania e-recepty – 50 zł.) W trosce o bezpieczeństwo pacjentów wizyty pacjentek z grup ryzyka mogą być realizowane wyłącznie ze wskazań życiowych po wcześniejszym ustaleniu osobnej godziny przyjęcia. O ile to możliwe prosimy o zgłaszanie się do gabinetu bez osób towarzyszących. Nie przeprowadzamy obecnie wizyt planowych u osób z grup ryzyka tj.

  • pacjentki w okresie kwarantanny
  • pacjentki powyżej 65. roku życia
  • pacjentki z chorobami współistniejącymi: choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca, choroby układu oddechowego, nadciśnienie tętnicze
  • pacjentki z zaburzeniami immunologicznymi
  • pacjentki z temperaturą ciała powyżej 37,3 st. C

Przed wejściem do gabinetu u każdej osoby zostanie wykonany pomiar temperatury ciała urządzeniem bezdotykowym w 2 miejscach (szyja, czoło). Przed wizytą każda osoba wypełnia kwestionariusz epidemiologiczny i podpisuje świadomą zgodę na badanie w okresie stanu epidemii. W ramach wizyt planowych do czasu trwania epidemii przyjmowane będą wyłącznie pacjentki niskiego ryzyka (wywiad negatywny, pomiar temperatury poniżej 37,3 st. C). Do odwołania stanu zagrożenia epidemicznego w Gabinecie INTERMED wykonywane będą wyłącznie zabiegi w trybie pilnym (zmiany nowotworowe, potencjalnie nowotworowe, bólowe – nacięcie ropnia, zaopatrzenie pacjentów urazowych). W poczekalni gabinetu w jednym czasie może przebywać tylko jedna pacjentka. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo prosimy o skrupulatne stosowanie się do obowiązujących procedur.