Gabinet ginekologiczny Gdańsk


  Kontakt : tel. 793 661 017 , 602 384 102

O nas

Piotr Mielcarek

INTERMED HOPE ALIVE –  CENTRUM ZDROWIA KOBIETY

Obecnie prowadzimy dwa w pełni wyposażone gabinety specjalistyczne Gdańsk Morena i Gdańsk Południe.

Prowadzone przez nasz specjalistyczne gabinety cechuje profesjonalizm, dokładność, rzetelność oraz to, że pomimo licznych obowiązków zawodowych zawsze znajdujemy czas, by odpowiedzieć na zadawane nam pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Doktor n. med. Piotr Mielcarek (M.D., Ph.D.)

od 20 lat prowadzi Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Intermed. Posiada duże doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki w Klinikach Położnictwa i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, a także w czasie licznych staży i szkoleń zagranicznych. Podstawą profesjonalnych usług doktora Piotra jest szeroka wiedza merytoryczna i umiejętności zawodowe z zakresu położnictwa i ginekologii, naprotechnologii i endokrynologii ginekologicznej, ultrasonografii i endoskopii oraz chirurgii i onkologii ginekologicznej. Doktor posiada również doświadczenie w poradnictwie rodzinnym i komunikacji interpersonalnej. W latach 1993-2013 r. pracował jako asystent, a następnie adiunkt i starszy lekarz oddziału w Klinikach Położnictwa i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Następnie jako konsultant ginekologii oraz lekarz Poradni Ginekologii Onkologicznej w Wojewódzkim Centrum Onkologii, Poradni LUXMED i Batlimed, a od 14 lat do dnia dzisiejszego samodzielny specjalista położnictwa i ginekologii w Oddziale Chirurgii Ginekologicznej Szpitala SWISSMED w Gdańsku.

Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci, animator katolickiej wspólnoty Czas Dla Rodzin, czynnie uprawiający tenis ziemny, piłkę nożną i sporty zimowe.

INTERMED CENTRUM PSYCHOTERAPII

Mgr Irena Marcinkiewicz 

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany doradca Terapii Żywa Nadzieja Mount Joy College, oficjalny członek Międzynarodowego Stowarzyszenia IHACA. Specjalizuje się w zagadnieniach traumy długoterminowej, konsekwencjach doświadczeń zaniedbania, przemocy oraz strat prenatalnych w dzieciństwie. Konsultuje osoby dorosłe, rodziny i dzieci. Prowadzi terapię indywidualną i grupową w języku polskim oraz rosyjskim. Pracuję pod stałą superwizją wysokiej kwalifikacji specjalistów. Zajmuje się także edukacją alternatywną, opartą na pedagogice Marii Montessori.

INTERMED CENTRUM POMOCY RODZINIE

Mgr Monika Reca

Familiolog, doradca życia rodzinnego, instruktor metod rozpoznawania płodności, specjalista pielęgniarstwa.

Mgr Monika Reca od wielu lat prowadzi poradnię małżeńską nauczając metod rozpoznawania płodności. Prowadzi konferencje i szkolenia z zakresu seksualności małżeństwa. W swojej pracy łączy aspekty psychologiczne, medyczne i duchowe. Przygotowanie do pracy w poradni pomocy rodzinie obejmowało studia i liczne szkolenia, m.in.:

  • studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, kierunek familiologia;
  • pielęgniarstwo  (wieloletnia praktyka w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku)
  • szkolenie nauczycieli NPR – uzyskany certyfikat  Instytutu Matki i Dziecka;
  • psychoonkologia (Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej);
  • terapia par (szkolenie w trakcie)

Prywatnie żona i  mama czworga dzieci. Animatorka Ruchu Światło-Życie.