Gabinet ginekologiczny Gdańsk


  Kontakt : tel. 793 661 017 , 602 384 102

Blog

Naturalne leczenie niepłodności

Naturalna koncepcja. Jak począć własne dziecko naturalnie, bezpiecznie bez pomocy lekarza?

Niezależnie od trendów medycznych i przekonań religijnych oraz wyznawanego światopoglądu, możliwość cieszenia się własnym potomkiem, który począł się z naturalnego zbliżenia dojrzałych rodziców, matki i ojca, stanowi marzenie wielu pacjentów odwiedzających gabinety ginekologiczne.

Przed rozpoczęciem specjalistycznej diagnostyki i leczenia niepłodności, proszę o zapoznanie się z kilkoma podstawowymi poradami, które, mam nadzieję, umożliwią samodzielną, zgodną z naturą koncepcję.

Czytaj dalej
Laseroterapia

Laseroterapia – nowoczesne leczenie wczesnego nietrzymania moczu, dyskomfortu okolic intymnych i atrofii.

Bezpieczne Leczenie Wczesnego Wysiłkowego Nietrzymania Moczu LASEROWA REWITALIZACJA POCHWY MONALISA TOUCH

MonaLisa Touch?, SmartXide2 V2LR stał się uniwersalnym i niezastąpionym narzędziem służącym do regeneracji błony śluzowej pochwy oraz operacji narządów rodnych. Zdaniem włoskich i amerykańskich ekspertów aparatura ta jest wyjątkowo skuteczna i pozwala zapewnić naszym Paniom nie tylko zabezpieczenie przed postępujacym wysiłkowym nietrzymaniem moczu, ale również maksymalny komfort okolic intymnych. Zadziwiające rezultaty leczenia zaniku błony śluzowej za pomocą SmartXide2 V2LR widoczne są już w miesiąc po wykonaniu jednego zabiegu, a w przypadku chirurgicznej korekcji nieprawidłowości kształtu pochwy wyniki widoczne są natychmiast.?

Czytaj dalej