Gabinet ginekologiczny Gdańsk


  Kontakt : tel. 793 661 017 , 602 384 102

Laseroterapia

Laseroterapia – nowoczesne leczenie wczesnego nietrzymania moczu, dyskomfortu okolic intymnych i atrofii.

Bezpieczne Leczenie Wczesnego Wysiłkowego Nietrzymania Moczu LASEROWA REWITALIZACJA POCHWY MONALISA TOUCH

MonaLisa Touch?, SmartXide2 V2LR stał się uniwersalnym i niezastąpionym narzędziem służącym do regeneracji błony śluzowej pochwy oraz operacji narządów rodnych. Zdaniem włoskich i amerykańskich ekspertów aparatura ta jest wyjątkowo skuteczna i pozwala zapewnić naszym Paniom nie tylko zabezpieczenie przed postępujacym wysiłkowym nietrzymaniem moczu, ale również maksymalny komfort okolic intymnych. Zadziwiające rezultaty leczenia zaniku błony śluzowej za pomocą SmartXide2 V2LR widoczne są już w miesiąc po wykonaniu jednego zabiegu, a w przypadku chirurgicznej korekcji nieprawidłowości kształtu pochwy wyniki widoczne są natychmiast.?

Narządy płciowe, jak każdy inny organ w naszym ciele, ulegają niekorzystnemu działaniu czasu, co jest najbardziej odczuwalne w okresie menopauzy. Szczególny wpływ na drogi rodne kobiety ma zmniejszenie produkcji estrogenu. Ponad 50% kobiet po menopauzie skarży się na typowe objawy atrofii narządów płciowych powodujące zmniejszenie doznań seksualnych i obniżenie jakości życia. Coraz więcej młodych, społecznie aktywnych kobiet zwraca się do specjalistów o pomoc w tym zakresie.

 

Firma DEKA opracowała nowe metody walki ze związanymi z wiekiem dolegliwościami okolic krocza: SmartXide2 to innowacyjny system laserowy CO2 przeznaczony do zabiegów modelowania pochwy i sromu (V2LR ? Vulvo-Vaginal Laser Reshaping) umożliwiający odmłodzenie tego rejonu ciała, zarówno w znaczeniu kosmetycznym, jak i funkcjonalnym. Jest to rozwiązanie dla wszystkich kobiet pragnących uniknąć skutków ubocznych farmakoterapii.

 

Przeprowadzone przez Prof. Alberto Calligaro badania histologiczne błony śluzowej pochwy u kobiet doświadczających zmian atroficznych wykazały, że zabiegi MonaLisa Touch? wykonywane przy pomocy SmartXide2 V2LR odbudowują błonę śluzową i przywracają ją do stanu sprzed menopauzy tak, jak zastępcza terapia estrogenowa. System laserowy, w przeciwieństwie do leczenia farmakologicznego, fizycznie stymuluje powierzchnię nabłonka i tkankę łączną, oraz zasadniczo odmładza błonę śluzową pochwy.?

 

0d 2016 roku w Specjalistycznym Gabinecie INTERMED ul. Piecewska 33/u1 w Gdańsku wykonujemy opisane wyżej zabiegi bezbolesnej laserowej rewitalizacji pochwy i leczenia wczesnego nietrzymania moczu. Procedura obejmuje trzy zabiegi wykonywane w odstepach co osiem tygodni. Zabiegi przeprowadzane są za pomocą Lasera SmartXide2V2LR (MonaLisa Touch) firmy DEKA  (http://www.itpsa.pl/produkt/monalisa-touch-tm). Koszt pełnej procedury (3 zabiegi) wynosi 3600 zł.

 

            MonaLisa Touch jest obecnie najlepszym laserem ginekologicznym na świecie i jako jedyny posiada certyfikat i rekomendacje FDA (American Food and Drug Administration USA ? www.fda.gov). FDA jako amerykańska agencja rządowa jest znana z niezwykle rygorystycznych przepisów dotyczących wydawania zezwoleń. Pozytywna opinia wydana przez FDA dla lasera MonaLisa jest uznawana także poza USA za wyznacznik jego wysokiej skuteczności i potwierdzenie bezpiecznego stosowania.

 

W celu rejestracji na wizytę kontrolną lub w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 9.00-12.00 pod numerami telefonu +48 793-661-017 lub +48 602-384-102.